Christmas Santa Cap

KKK

Christmas Tree

Sest kunstkuused on keskkonnasõbralikud, valmistatud ohututest, materjalidest, mis ei põhjusta allergilisi reaktsioone, on raskestisüttivad, lõhnatud, ei pudista okkaid ega vaja kastmist. Lisaks on meie poolt pakutavad kõrgekvaliteetsed kunstkuused,-männid,-nulud,- ning vanikud ja -pärjad valmistatud täpsusega, mis annab igale neist kauni, naturaalse ja realistliku välimuse.

Kui vanade traditsioonide järgi toodi jõulukuusk tuppa alles jõululaupäeval, siis tänapäeval pakuvad ehitud kuused jõulumeeleolu ja kaunistavad kodusid juba alates esimesest advendist. Kunstkuusega pole muret, et see enne jõululaupäeva okkad maha viskaks, samuti peab see vastu palju aastaid.

Kunstkuused võimaldavad teil nautida loodussäästlikult pidulikku jõulutunnet. Kunstkuused on taaskasutatavad ning säilitavad oma värske välimuse pikkadeks aastateks. Tooted on valmistatud ohututest materjalidest, mis ei põhjusta allergilisi reaktsioone, materjal on mittesüttiv ja B1 sertifikaadiga, vastavalt DIN 4102.

Ostu saab teha meie e-poes, valides sobiva toote ja järgides ostuprotsessi juhiseid. Kohaletoimetamise võimalused ja -kulud leiate meie veebilehelt.

Kui tellimus on 200 € või suurem, siis on transport täiesti tasuta.

Kunstpuud on suurepärane alternatiiv pärispuudele, kuna need ei vaja regulaarset kastmist ega jäta okkaid põrandale. Samas loovad need hubase jõuluatmosfääri ja toetavad traditsioone.

Meie veebipoes on palju erinevaid suurusi, saad valida kuuse alates kõrgusest 1,2 meetrit kuni 2,5 meetrit.  Soovitame mõõta ruum enne tellimist üle ja valida vastavalt toa kõrgusele.

Jah, meie kunstkuused on lihtsalt paigaldatavad. Tootega saad kaasa juhise, mis muudab paigaldamise kiireks ja hõlpsaks. Siit saad vaadata paigaldamise videot: paigaldusjuhend

Jah, meil on lai valik jõulukaunistusi, sealhulgas ilusaid pärgi ja vanikuid.

Jah, kõigile kunstkuuskede tellimustele, mis on tehtud enne 20.detsembrit. Kasuta sooduskoodi: Ale20 ning saad 20 % soodustust!

Ei leidnud vastust?

Tekkis küsimus või soovid lisainfot? Võta ühendust:

Saada teade

Ostukorv
Scroll to Top