Ale!

79,00 270,00 

Nagu päris kuusk, jõulukuusk „REVAL“

Kunstjõulukuusk „Reval“ on elegantne ja keskkonnasõbralik alternatiiv tavalisele metsakuusele, mis on olnud igas kodus jõulude ajal kaunistuseks ja laste suureks rõõmuks.

Need kunstjõulukuused näevad originaalsed välja. Jõulukuusk „Reval“ on pikemate okastega ning inspireeritud nii kuusest kui männist. Puu on lõhnatu, ei aja okkaid ning on lihtne ja ohutu kasutada. Jõulupuu on saadaval kahes värvitoonis – roheline ja sinakas(hõbe).See avardab erinevaid kaunistamisvõimalusi ning sobib ideaalselt iga jõuluehtega.

Kunstjõulupuul on kaasas kokkukäiv tugev metallist jalg, mis teeb mitmekordse kasutamise lihtsamaks ja pakub erinevaid paigutusvõimalusi. Nii jõulude, kui ka aastavahetuse ajal rõõmustab see kunstjõulupuu Sind ja Sinu peret mitmeid aastataid. Originaalne valik.

2,5 meetrine puu nüüd 30 % soodsamalt!

Tootekood: Reval 1R Kategooria: Sildid: ,

Jõulupuu „Reval“ on valmistatud ohututest PE materjalidest, mis ei põhjusta allergilisi reaktsioone, tootmises kasutuses oleva survevaluprotsessi käigus on saavutatud toote puhul mulje elavast kuusest-männist, mistõttu erineb see tavalistest PVC puudest. Materjal on mittesüttiv ja B1 sertifikaadiga, vastavalt DIN 4102. Okste painduvus muudab soovitud välimuse andmise lihtsaks.

Kaal -
Mõõtmed -
Kõrgus

, , , , ,

Ostukorv
Kunstkuusk-Reval-jõulukuusk-rohelineKunstkuusk Reval (roheline)
79,00 270,00 Vali
Scroll to Top