Ale!

118,00 297,00 

Kunstjõulukuusk „Versailles“ on elegantne ja keskkonnasõbralik alternatiiv tavalisele metsakuusele, mis on olnud igas kodus jõulude ajal kaunistuseks ja laste suureks rõõmuks.

Need kunstjõulukuused on valmistatud täpsusega, mis annab puule naturaalse ja realistliku välimuse. Jõulupuu on lõhnatu ning lihtne ja ohutu kasutada, saadaval sinakashõbedases värvitoonis ning sobib ideaalselt iga jõuluehtega.

Kunstjõulupuul on kaasas kokkukäiv tugev metallist jalg, mis teeb mitmekordse kasutamise lihtsamaks ja pakub erinevaid paigutusvõimalusi. Nii jõulude, kui ka aastavahetuse ajal rõõmustab see kunstjõulupuu Sind ja Sinu peret mitmeid aastataid. Kindel ja ehe valik.

2,5 meetrine puu nüüd 30 % soodsamalt!

Tootekood: Valencia 2S Kategooria: Silt:

Jõulupuu „Versailles“ on valmistatud ohututest PE materjalidest, mis ei põhjusta allergilisi reaktsioone, tootmises kasutuses oleva survevaluprotsessi käigus on saavutatud toote puhul mulje elavast kuusest, mistõttu erineb see tavalistest PVC puudest. Materjal on mittesüttiv ja B1 sertifikaadiga, vastavalt DIN 4102. Okste painduvus muudab soovitud välimuse andmise lihtsaks.

Kaal -
Mõõtmed -
Kõrgus

, , , , ,

Ostukorv
Kunstkuusk-ValenciablueKunstkuusk Valencia (sinakashõbe)
118,00 297,00 Vali
Scroll to Top