1,3m

Näitan kõiki 3 tulemust

 • Kunstkuusk-Christmas_Wonder
  Kunstkuused

  Kunstkuusk Christmas Wonder

  42,00 140,00 
  1,3m
  1,5m
  1,8m
  2,0m
  2,2m
  2.5m
  Clear

  Jõulupuu „CHRISTMAS WONDER“

  Kunstjõulupuu „Christmas Wonder“ on kaunis ja keskkonnasõbralik alternatiiv tavalisele metsakuusele, mis on olnud igas kodus jõulude ajal kaunistuseks ja laste suureks rõõmuks.

  Need vahvad kunstjõulupuud on valmistatud inspireerituna härmas jõulupuust filmist kinolinal, tuues endaga tuppa jõulumeeleolu isegi siis, kui väljas pole valget lund- puu ei vaja kaunistamist, sest okste küljes on kaunid naturaalsed käbid ja dekoratiivhärmatis. Puu on pehmete okastega, põhivärvilt roheline.

  Kunstjõulupuul on kaasas kokkukäiv tugev plastikust jalg, mis teeb mitmekordse kasutamise lihtsamaks ja pakub erinevaid paigutusvõimalusi. Nii jõulude kui ka aastavahetuse ajal rõõmustab see kunstjõulupuu Sind ja Sinu peret mitmeid aastataid. Soodne valik!

 • Kunstkuusk-Printsess
  Kunstkuused

  Kunstkuusk Printsess

  50,00 80,00 
  1,3m
  1,9m
  Clear

  Kunstkuusk Printsess on oma nime vääriline, pisut suurutsev, kohev ja puhvis, soodne alternatiiv päriskuusele.

 • Ale! Kunstkuusk-Reval-jõulukuusk-roheline
  Kunstkuused

  Kunstkuusk Reval (roheline)

  79,00 270,00 
  1,3m
  1,5m
  1,8m
  2.1m
  2.3m
  2.5m
  Clear

  Nagu päris kuusk, jõulukuusk „REVAL“

  Kunstjõulukuusk „Reval“ on elegantne ja keskkonnasõbralik alternatiiv tavalisele metsakuusele, mis on olnud igas kodus jõulude ajal kaunistuseks ja laste suureks rõõmuks.

  Need kunstjõulukuused näevad originaalsed välja. Jõulukuusk „Reval“ on pikemate okastega ning inspireeritud nii kuusest kui männist. Puu on lõhnatu, ei aja okkaid ning on lihtne ja ohutu kasutada. Jõulupuu on saadaval kahes värvitoonis – roheline ja sinakas(hõbe).See avardab erinevaid kaunistamisvõimalusi ning sobib ideaalselt iga jõuluehtega.

  Kunstjõulupuul on kaasas kokkukäiv tugev metallist jalg, mis teeb mitmekordse kasutamise lihtsamaks ja pakub erinevaid paigutusvõimalusi. Nii jõulude, kui ka aastavahetuse ajal rõõmustab see kunstjõulupuu Sind ja Sinu peret mitmeid aastataid. Originaalne valik.

  2,5 meetrine puu nüüd 30 % soodsamalt!

Ostukorv

Filtreeri hinna järgi

Tootekategooriad

Scroll to Top